За нас

Кои сме ние?

Семејната компанија Мак пласт е фирма која има долгогодишно искуство и традица во ПВЦ индустријата. Затоа, нашиот успех како компанија се должи на продуктивна работа и успешни соработки со нашите клиенти. Работиме со светски познати брендови за профили, и квалитетот е загарантиран. Го следиме технолошкиот развој во светот во ПВЦ секторот и го одразуваме таквиот напредок на нашите производи и нашата фирма...

Контакт

Зошто да нè изберете нас?

Модерна работилница и машини

Во нашата работилница имаме машини кои модерни и работат на најмодерната технологија. Подледнете ја нашата работилница низ видеа.
Видео 1
Видео 2

Постојано висок квалитет

Нашата мисија е: да одржуваме постојано висок квалитет без да правиме отстапки, а притоа нашите клиенти да добијат производи и услуги со економични цени.

Задоволни клиенти е нашата цел

Мак-пласт нуди висококвалитетни производи и услуги и задоволството на клиентите како свој прв и најважен принцип е наша визија.


Нашата работа низ видеа.

<

Јавете ни се

Дали имате прашања или барате дополнителни информации за нашите производи? Контактирајте не.

Контакт

Галерија

ЗА НАШИТЕ ПРОФИЛИ

1

СИГУРНОСТ

Заштитете се себе си и вашите најблиски од несакани гости: Безбедносните компоненти во производите на Мак-пласт обезбедуваат врвна заштита од кражби во согласност со отпорноста на провалување RC2.

0

Внатрешно врзување

Профилите се залепени на стаклото и со тоа ја зголемуваат непропустливоста на прозорецот, ја подобруваат топлинската изолација и ја подобруваат нивната стабилност.

3

Избор на дизајн и бои

Имате избор: од класични бели до обоени декори до елегантни алуминиумски профили. Со новата дрвена површина, можете да внесете извонреден дрвен изглед со уникатен шмек во вашата куќа, кој речиси не се разликува од вистинските дрвени прозорци.

0

Лесни за одржување

Профилите се направени од врвна пластика отпорна на сите временски услови и лесни се за чистење. За чистење се што ви треба е нормална вода со сапуница. Нечистотијата од прашина и дожд може лесно да се отстрани.

Брендови

Што изработуваме?

Мак пласт ја комбинира технологијата со креативноста и интелигенцијата, внесува удобност во вашите простории за живеење, обезбедува се што ви треба со широк асортиман на производи.

ПРОЗОРЦИ

ВРАТИ

НАДВОРЕШНИ ВРАТИ

ЛИЗГАЧКИ СИСТЕМИ

Контактираjте нè

Адреса

С.Жилче, Тетово, Македонија
Loading
Вашата порака е испратена. Ви благодариме